"Supporting for refugees"

З початком війни, ГО «Освіта без кордонів» стикнулася з питанням виживання та існування. Після бомбардування, артобстрілу та знищення офісу у місті Мар'їнка, після знищення та втрати комп'ютерної техніки, меблів, 15 одиниць ноутбуків, що передбачались для реалізації проектів, організація була змушена призупинити свою діяльність та шукати фінансові ресурси та організовувати переїзд організації до безпечного місця.

Наша Організація переорієнтувала свою діяльність на проект з надання соціальної, юридичної та просвітницької підтримки з виживання ВПО в умовах війни.

Наразі, понад 250 тисяч ВПО з дітьми знаходяться у місцях колективного перебування у Дніпрі та області, де їм необхідна така підтримка та допомога. 

Для подолання викликів війни, адаптації до надзвичайного стану та навчання новим правилам життя,  ГО «Освіта без кордонів» розробила проект «Підтримка для переселенців", в рамках якого плануємо підвищити обізнаність ВПО та іх дітей щодо психологічних, юридичних, протимінних питань та надзвичайних ситуації.

Реалізація проекту стала можливою за фінансової підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation project The Marshall Fund of the United States 

Фахівці мобільної групи надаватимуть першу психологічну допомогу ВПО та їх дітям, надаватимуть юридичні та соціальні консультації та послуги для ВПО, навчатимуть правилам безпечної поведінки та правилам поводження з потенційно небезпечними вибуховими предметами в надзвичайних обставинах війни.

Географія проєкту: м.Дніпро та область, Україна

Строк реалізації проєкта: 6 місяців

Бережіть себе і своїх рідних! Все буде Україна!