Майданчик 

"Дорогою Добра"

Мета проєкту 

Створення інтерактивного мобільного експонату (спеціального майданчика), де кожен охочий зможе спробувати пересування і подолання перешкод в колісному кріслі (інвалідному візку). Привернути увагу суспільства, ЗМІ та держави до проблем пересування людей з інвалідністю через створення симулятора і спеціального майданчика на території найбільшого в Україні Музею науки і техніки «Експериментаніум» (м.Київ).  

Такий майданчик-симулятор покликаний через набуття власного досвіду змінити байдужість суспільства до людей з інвалідністю на турботливе ставлення, виховання уважності, бажання допомогти людям з інвалідністю.

Далеко не всі люди розуміють, наскільки важко пересуватися в колісному кріслі (інвалідному візку), як нелегко долати перешкоди людям з інвалідністю. Симулятор допоможе відчути на собі, як це відбувається.

Як це буде виглядати?

Це спеціальний майданчик, площадка-симулятор, розміром 2*6 метрів, із певними "перешкодами" ("лежачий поліцейський", турнікет, двері), і кожний охочий може спробувати пересування і подолання перешкод в колісному кріслі (інвалідному візку), щоб зрозуміти як відчувають себе люди з особливими потребами під час руху.

Такі прості, на перший погляд, перешкоди для звичайної (здорової) людини, стають непереборними для людей на колісному кріслі (інвалідному візку).

Місце розміщення площадки-симулятора - Музей науки і техніки "Експериментаніум" .

Чому саме в Музеї "Експериментаніум"?

Кожний рік, Музей відвідують близько 100 тисяч людей, і більша частина відвідувачів - діти. Майданчик спонукатиме дітей, молодь і дорослих відвідувачів до толерантного відношення до людей з інвалідністю, допоможе виявляти більше співчуття до людей.

Як я можу підтримати проєкт?

* Стати волонтером

* Поширити інформація про ініціативу

* Підтримати фінансово  

Договір публічної оферти на благодійну пожертву доступний за посиланням - тут

У разі нереалізації проєкту чи при наявності залишків, платник дає згоду на це та що сума пожертвування не підлягає поверненню, а переходить до наступного проєкту

Партнери проєкту