Майданчик 

"Дорогою Добра"

Мета проєкту 

Створення інтерактивного мобільного експонату (спеціального майданчика), де кожен охочий зможе спробувати пересування і подолання перешкод в інвалідному візку. Привернути увагу суспільства, ЗМІ та держави до проблем пересування людей з особливими потребами через створення симулятора і спеціального майданчика на території найбільшого в Україні Музею науки і техніки «Експериментаніум» (м.Київ).  

Такий майданчик-симулятор покликаний через набуття власного досвіду змінити байдужість суспільства до людей з особливими потребами на турботливе ставлення, виховання уважності, бажання допомогти людям з інвалідністю.

Далеко не всі люди розуміють, наскільки важко пересуватися в інвалідному візку, як нелегко долати перешкоди людям з особливими потребами. Симулятор допоможе відчути на собі, як це відбувається.

Як це буде виглядати?

Це спеціальний майданчик, площадка-симулятор, розміром 2*8 метрів, із певними "перешкодами" ("лежачий поліцейський", турнікет, двері), і кожний охочий може спробувати пересування і подолання перешкод в інвалідному візку, щоб зрозуміти як відчувають себе люди з особливими потребами під час руху.

Такі прості, на перший погляд, перешкоди для звичайної (здорової) людини, стають непереборними для людей на інвалідних візках.

Місце розміщення площадки-симулятора - Музей науки і техніки "Експериментаніум" .

Чому саме в Музеї "Експериментаніум"?

Кожний рік, Музей відвідують близько 100 тисяч людей, і більша частина відвідувачів - діти. Майданчик спонукатиме дітей, молодь і дорослих відвідувачів до толерантного відношення до людей з особливими потребами, допоможе виявляти більше співчуття до людей.

Кожен може долучитися:

* Стати волонтером

* Допомогти рекламою

* Допомогти фінансово  

Договір публічної оферти на благодійну пожертву доступний за посиланням - тут

У разі нереалізації проєкту чи при наявності залишків, платник дає згоду на це та що сума пожертвування не підлягає поверненню, а переходить до наступного проєкту

Партнери проєкту