"Оновлена Мар'їнщина"

Соціальний проєкт

Вітаємо Вас на сторінці соціального проєкту "Оновлена Мар'їнщина"

Проєкт започатковано в травні 2020 року, командою небайдужих людей доброї волі - Командою Добра.

Мета
Створення освітнього середовища з розробкою інформаційно-виховних ІТ-матеріалів та методології проведення перманентного навчання дітей та учнівської частки населення для досягнення сталого екологічного стану на території Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області.

Завдання
Навчання населення юридичним та правовим засадам у сфері поводження з відходами. Запровадження роздільного збору та утилізації твердих побутових відходів шляхом виховання, навчання дітей та досягнення підтримки отриманих знань та навичок від дорослих членів їх родин.

Географія проєкту: Мар'їнський район Донецької області

Строк реалізації проєкту: 1 рік

Бюджет проєкту: 1 000 000 грн


Загальні відомості про проєкт:

Тема
В межах реалізації проекту передбачається розробити інформаційно-методичні матеріали, створити мережу освітніх центрів та організувати проведення навчально-виховних заходів у 12 школах та 7 молодіжних центрах для подальшого впровадження роздільного збору ТПВ на території населених пунктів Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації. Після впровадження проекту в Мар'їнській ОТГ передбачається надання платних освітніх послуг на території України.

Досвід
Команда проекту має багаторічний, з 2016 по 2020 роки, досвід роботи в органах місцевого самоврядування з питань повдження з відходами (наразі неконтрольована територія), виробничих колективах та закладах освіти.

Команда.
Існує команда з 4 осіб що протягом 5 років працюють в різних соціальних проектах та колективах на керівних та адміністративних посадах.

Реквізити для участі в проєкті:

Найменування отримувача: ГО ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ

Код отримувача: 44365570

Рахунок IBAN: UA733052990000026002026818255

Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або

автоматична оплата через додаток Liqpay

*Сума благодійного пожертвування залежить від Вашого власного бажання

У разі нереалізації проекту чи при наявності залишків, платник дає згоду на це та що сума пожертвування не підлягає поверненню, а переходить до наступного проекту.