Education without borders

Promoting the development of civil society through the implementation of educational programs to increase the level of awareness of Ukrainian citizens

The Public Organization "Education without Borders" is a voluntary, non-governmental, non-profit public organization that unites citizens of Ukraine, foreign citizens and stateless persons on a voluntary basis, based on the unity of interests for the joint realization of their rights and freedoms, goals and directions of activity.

The organization was legally formalized and registered in 2021.


Our projects


Help Ukraine

Ми не можемо залишатися осторонь, коли велику частину України охопили бойові дії.

Вже багато областей потребують допомоги, у вигляді їжі, води, тепла, притулку. Діти залишаються без тата, жінки без чоловіків, матері втрачають синів. Це потрібно зупинити і відновлювати МИР і СПОКІЙ.

КОЖЕН БАЖАЮЧИЙ МОЖЕ ПРИСЛУХАТИСЯ ДО СВОГО СЕРЦЯ І ВНЕСТИ ЧАСТИНКУ СВОЄЇ ДОПОМОГИ І ДОБРОТИ В СПІЛЬНУ СПРАВУ ВІДНОВЛЕННЯ МИРУ. 


1000 Комп'ютерів Добра

1000 Комп'ютерів Добра - це соціальний проєкт, метою якого є забезпечення б/у ноутбуками та комп'ютерами вчителів та дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, що живуть в селах та маленьких містечках Мар'їнського району Донецької області, для розвитку, віддаленого навчання та відкриття нових можливостей та знань з усього світу.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?


Майданчик "Дорогою Добра"

Створення інтерактивного мобільного експонату (спеціального майданчика), де кожен охочий зможе спробувати пересування і подолання перешкод в колісному кріслі (інвалідному візку). 

Напрямки діяльності Організації

🔹 Розробка та впровадження програм розвитку спроможності інститутів громадянського суспільства та лідерів громад;

🔹 Організація та проведення симпозіумів, конференцій, семінарів, тренінг-курсів, диспутів, фестивалів, виставок, кампаній на підтримку прав і свобод людини, інших освітніх та просвітницьких заходів, покликаних сприяти здійсненню нашої мети;

🔹 Надання технічної, консультативної, менторської та інформаційної підтримки інститутам громадянського суспільства та лідерам громад;

🔹 Сприяння розвитку територіальних громад, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування;

🔹 Сприяння розбудові та розвитку в Україні правового, демократичного, розвинутого громадянського суспільства;